Gealan - inteligentní okenní profily

Více informací + barevné variace okenních systému GEALAN

GEALAN S 8000 IQ plus

Tento  rám s konstrukční hloubkou 83 mm se nemá za co stydět! Se svými šesti komorami nabízí ideální ochranu před chladem a hlukem, a aktivně přispívá ke snižování emisí  CO2. Konstrukční hloubka 83 mm mimoto zajišťuje zvýšenou pevnost rohů a tím vyšší stabilitu okna. Velká ocelová výztuž kromě toho zajišťuje vysokou stabilitu profilu a stabilní šroubové spoje kování je velkým přínosem nového systému S 8000 IQ plus v otázce ochrany proti proražení/vloupání.

Různorodé možnosti variací

Nový  rám systému s dorazovým těsněním S 8000 IQ plus lze kombinovat s křídly standardního systému S 8000 IQ. Zde si lze vybrat z křídel ve čtyř-, pěti-, šesti- nebo sedmikomorovém provedení. Díky této vysoké kompatibilitě nepotřebují zpracovatelé materiálu od firmy GEALAN ve své výrobě žádné dodatečné výrobní nástroje. To umožňuje výrobu dvou různých konstrukčních hloubek v jediném optimalizovaném výrobním procesu.

PLASTOVÁ OKNA Z S 8000 IQ SE VYPLATÍ

Lepší tepelná a zvuková izolace

Plastová okna z profilu S 8000 IQ mají stavební hloubku 74 mm. Na plastových oknech se prohloubení projevuje ještě nižším prostupem tepla koeficient prostupu tepla U = 1,2 W/m2K). Tento systém s přehledem vyhoví i budoucí normě na ochranu tepla a energií. I s běžným sklem mají plastová okna útlum vnějšího hluku 33 dB.

Plastová okna s lepší statikou

Další výhodou větší stavební hloubky je možnost použít profil s prostornější vnitřní komorou. Plastové dveře i okna tak mají masivnější a pevnější ocelové výztuže. To je výhoda především u oken panelákového typu. Plastová okna, i o velikosti 1,5 m x 1,5 m, jsou dostatečně tuhá a manipulace s nimi jistější. Rovněž i balkónové plastové dveře se díky větší tuhosti snadněji ovládají.

Více světla

Tyto plastová okna mají díky S 8000 IQ nižší výšku: rám + křídlo = jen 117 mm. Tím se více blíží úzké pohledové šířce dřevěného okna. Plochu skla a tedy i průchod světla mají proto tyto plastová okna větší.

Více informací + barevné variace okenních systému GEALAN

 

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde